Produkty BHP

PRODUKTY BHP 3M

Ochrona i bezpieczeństwo pracownika jest priorytetem dla każdego pracodawcy. Dlatego w ofercie naszej firmy znajdują się produkty BHP. Naszym celem jest kompleksowa obsługa klienta, tak aby każdy pracownik czuł się bezpiecznie w swoim miejscu pracy. Proponujemy produkty BHP 3M, firmy będącej liderem w tej branży,  która dużą wagę przywiązuje zarówno do skuteczności działania, jak i do komfortu użytkowania środków ochrony osobistej.

W naszym asortymencie nie brakuje nowoczesnych produktów BHP zapewniających ochronę dróg oddechowych (półmaski wielokrotnego użytku wraz z szerokim asortymentem filtrów), ochronę głowy (hełmy), ochronę oczu (okulary ochronne), ochronę słuchu (nauszniki i wkładki przeciwhałasowe).

Produkty BHP 3M spełniają normy jakościowe i mają szerokie zastosowania w różnych gałęziach przemysłu. Nasza oferta pozwala adekwatnie dopasować środki do  istniejących w danym miejscu pracy zagrożeń, zwiększając  nie tylko poziom bezpieczeństwa zatrudnionych, ale również związany z nim komfort psychiczny.

Polecamy również inne produkty tej renomowanej marki – materiały ścierne 3M.

Ochrona dróg oddechowych

Środki ochrony wzroku

Hełmy ochronne i wizjery

Ochrona słuchu

Przyłbice spawalnicze Speedglas

Rękawice